Кауфман та Філіп Морріс навчать, як "прикурювати" з бюджету на мільярди

Кауфман та Філіп Морріс навчать, як

Кауфман та Філіп Морріс навчать, як " прикурювати " з бюджету на мільярди

Одеський махінатор Борис Кауфман, якому світить тривалий термін у в’язниці за організацію злочинного угрупування в Одесі та крадіжку комунального аеропорту, продовжує грати "по-великому".

Як монополіст дистрибуції тютюнової продукції в Україні з часів, коли його «Тедіс» ще був підрозділом російського «Мегаполісу» збройового барона Ігоря Кесаєва, вступивши в змову з монополістом українського тютюнового виробництва Philip Morris International (спонсор війни, який сплачує податки до бюджету РФ), Кауфман вирішив збагатитися рахунок зниження податку на електронні сигарети на 20%.

Спочатку планувалося, що зменшення акцизу на «айкоси» (як просторічно називають електронні сигарети) принесе Philip Morris та Кауфману 15 млрд грн до 2028 року, а потім приноситиме не менше 5 млрд грн щорічно. Відповідний законопроект №11090 було передано лобістами до Міністерства фінансів і надалі пропущено через засідання Кабінету міністрів, який надіслав документ на затвердження до Верховної Ради.

Після того як ідея тютюнових монополістів вкрасти 15 млрд+ у країни, що воює, набула публічного розголосу, Кауфман і Philip Morris вирішили «грати на пониження». Куплений ними народний депутат «Слуги народу» з когорти колишніх «лігозмішників» Ігор Кривошеєв зареєстрував у Верховній Раді альтернативний законопроект №11090-2, у якому зниження акцизної ставки на електронні сигарети пропонується не лише 20%, а лише 10%. Той самий крадіжка мільярдів з бюджету, але в менших масштабах.

Верховній Раді пропонується з двох зол вибрати менше, торгуючись між потребами військового бюджету та потребами гаманців Кауфмана та бенефіціарів Philip Morris.

У березні дефіцит держбюджету України вперше перевищив 100 млрд грн, склавши 103 млрд₴ Загалом, за перший квартал 2024 року дефіцит держбюджету становив 197 млрд₴ На тлі цих новин останнє, про що можуть думати народні депутати, – це зменшення податкового навантаження. До чого для кого? Кауфман – вічний монополіст у дистриб’юції тютюнових виробів, звинувачений у важких кримінальних діяннях і перебуває під слідством за кількома епізодами. Філіп Морріс – визнаний міжнародний спонсор війни, який на третій рік повномасштабного вторгнення залишається працювати в РФ та сплачує податки до російського бюджету, з якого фінансується путінська армія та вбивства українців.

У разі ухвалення будь-якого із законопроектів про зниження акцизного податку, які Кауфман та Philip Morris лобіюють у парламенті, військовий бюджет втратить мільярди, які осядуть у кишенях тютюнової мафії і лише зроблять багатшими спонсора путінської війни. Хто із народних депутатів хоче поставити під цим свій підпис кров’ю українців?

Wiki
Публикации