Наслідки негоди: Закарпатські дороги постраждали від оползнів

Наслідки негоди: Закарпатські дороги постраждали від оползнів

Закарпаття опинилося перед викликом природи: масштабні оползні, спричинені сильними дощами, нанесли серйозну шкоду лесным та національним дорогам, викликавши тривогу серед місцевих жителів.

Закарпатський регіон зіткнувся з серйозною стихійною загрозою через інтенсивні опади, що викликали зсуви ґрунту, внаслідок чого постраждали лісові шляхи та автодорога державного значення.

Про це повідомив керівник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.

За словами Віктора Микити, проливні дощі спровокували оползні в декількох місцевостях Рахівського району, серед яких села Лазещина, Делове, а також поселок Ясіня.

Особливу увагу звернуто на повторний зсув, що стався у Карпатському біосферному заповіднику, неподалік від відомого курорту "Драгобрат".

Внаслідок зсувів постраждали не лише лісові дороги, але й автодорога державного значення Н-09 Мукачево — Рахов — Івано-Франківськ — Львів, хоча, на щастя, безпосередньої загрози для життя та здоров’я місцевих мешканців не виникло.

Питання залишається під постійним наглядом влади.Наразі фахівці оцінюють масштаби завданих збитків, а відповідні служби активно працюють на території, постраждалій від оползнів.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki
Публикации