Український візажист Єгор Андрюшин зробив відверте зізнання: вчителька називала "трансвеститом", діти били, а тато платив гроші старшокласникам

Читать на русском

Український візажист Єгор Андрюшин зробив відверте зізнання: вчителька називала

Український візажист Єгор Андрюшин зробив відверте зізнання: вчителька називала "трансвеститом", діти били, а тато платив гроші старшокласникам

Український візажист Єгор Андрюшин, який співпрацює з багатьма зірками шоубізу, відверто розповів про складне дитинство. У шкільні роки блогера булили, били, ображали та знущалися тільки через те, що він поводився інакше.

Батьки майбутньої зірки підтримували його, а тато навіть платив старшокласникам, щоб вони захищали дитину. Неприємними спогадами він поділився зі Славою Дьоміним в інтервʼю.

Переступивши поріг школи, Єгор Андрюшин зрозумів, що люди можуть бути жорстокими. Він страждав не лише від нападів однокласників, а й від цькування з боку вчителів.

Вчителька називала  qkxiqdxiqzriddrant

"Мене дуже жорстко булили, мене били за ходу, одяг, манери, поведінку, за те, що я співав, що я виступав на шкільних концертах. У мій клас приходили старшокласники на перервах, щоб розібратися зі мною, потягати мене за коси, викинути мій рюкзак за вікно. Я дуже часто йшов зі школи просто в істериках, у сльозах і постійно телефонував мамі", – пригадав візажист.

Щоб якось допомогти сину, його тато платив цим старшокласникам, щоб вони ставали на захист дитини. Проте вже через кілька днів ці самі школярі поверталися до цькування.

Вчителька називала

Єгор Андрюшин вважає, що винні були в цьому також учителі. Вони не лише ігнорували відверте насилля з боку учнів, а й приєднувалися до цькування.

"Мені вчителька сказала: "Єгоре, чого ти вдягнувся як трансвестит?" І це було неодноразово. Тобто постійно вчителі при дітях могли ось так висловлюватися в мій бік: чи як дівчинка, чи я як трансвестит, чи мені подобаються хлопчики, чи я гей тощо", – розповів українець.

Не загубити себе йому допомогли батьки, які підігрівали в дитині любов до творчості. "Найголовніше – це говорити з дитиною", – резюмувала зірка.

Wiki
Публикации