Лукашенко та Путін обурилися, що їх не запросили на Саміт миру у Швейцарії

Лукашенко та Путін обурилися, що їх не запросили на Саміт миру у Швейцарії

Лукашенко та Путін обурилися, що їх не запросили на Саміт миру у Швейцарії

Диктатори РФ і РБ Володимир Путін та Олександр Лукашенко, вочевидь, обурені тим, що їх особисто не запросили на Саміт миру у Швейцарії.

Саме з цієї теми вони почали свою зустріч у Кремлі 11 квітня.

"Просувається ідея провести якусь конференцію у Швейцарії. Нас туди не запрошують, навіть вважають, що нам там робити нічого, і водночас кажуть, що і без нас нічого вирішити неможливо. А оскільки ми туди не їдемо, то це взагалі паноптикум якийсь", – поскаржився очільник Кремля.

Путін розуміє, чого саме прагне вся Україна: "Вона розраховує перемогти Росію на полі бою та завдати їй стратегічної поразки". Проте він чомусь вважає, що "Київ розуміє, що перемогти не вийде".

Так, у держави-агресора немає іншого виходу, ніж продовжувати війну. І хоча Путін про це прямо не сказав, його "колега" Лукашенко сказав саме про ескалацію.

"Наша позиція полягає в тому, що вони можуть у Швейцарії домовитися лише про те, як посилити ескалацію цього конфлікту", – прямо заявив білоруський диктатор.

Також Лукашенко зауважив, що "вони мають рацію, що не запрошують нас туди, бо про що з ними можна розмовляти, якщо вони намагаються там зібрати 100 із лишком держав – це ж не пропозиція до мирних переговорів".

На думку Лукашенка, потрібно "повернутися до проєкту Стамбульського договору з Києвом", бо "там прийнятна позиція і для України й вони (тобто Київ) з нею погодились".

Російський диктатор та знавець історії погодився з колегою, хоча вони обидва так і не сказали, з чим саме був згоден Київ.

Wiki
Публикации