На Сумщині оголосили примусову евакуацію дітей із двох громад – Мінреінтеграції

У двох територіальних громадах Сумщини оголосили обов’язкову евакуацію дітей у примусовий спосіб

У двох територіальних громадах Сумщини оголосили обов’язкову евакуацію дітей у примусовий спосіб, йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У відомстві кажуть, що «рішення було ухвалено через безпекову ситуацію, його погодили члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук».

Відомо, що загалом планується вивезти 297 дітей із 52 населених пунктів Сумської області. Вони разом із батьками або іншими законними представниками будуть евакуйовані до безпечних регіонів.

У Мінреінтеграції зауважили, що евакуація здійснюється безплатно, а за більш детальною інформацією слід звернутися на гарячу лінію Сумського обласного контактного центру за номерами: (0542) 66-33-77 (безплатно для жителів міста Суми та Сумського району); 0 800 301 501 (безплатно для жителів Сумської області). Наразі «гаряча лінія» працює щодня із 08:30 до 17:30.

Раніше, 20 березня, голова обласної військової адміністрації Володимир Артюх повідомив, що на Сумщині влада готує рішення щодо примусової евакуації сімей з дітьми у громадах, які постійно знаходяться під російськими обстрілами.

Російські війська фактично щодня обстрілюють населені пункти Сумщини з різних видів озброєння. Останнім часом ці атаки посилилися. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki
Публикации