"Укренерго" врятувало половину підстанцій від російських ударів завдяки пасивному захисту

електроенергія,електрика,світло,леп

НЕК " Укренерго " продовжить розбудову систем пасивного захисту підстанцій, адже під час останніх масованих атак ворога завдяки їм вдалося врятувати не менше половини обладнання.

Про це заявив голова правління компанії Володимир Кудрицький, передає Укрінформ.

"Захист себе виправдав, врятували не менше половини об’єктів від руйнування протягом цієї серії атак", – сказав Кудрицький.

Крім того, "Укренерго" планує й далі нарощувати системи пасивного захисту.

"Це не одноразовий процес, і не швидкий. Це величезні конструкції, облаштування яких вимагає величезних і фінансових, і людських ресурсів", – пояснив очільник компанії.

Він також повідомив, що блокування польського кордону не має критичного впливу на постачання обладнання для "Укренерго".

"Не буду говорити за всіх колег з енергетичного сектору, буду говорити тільки за "Укренерго". Наші контракти здебільшого виконуються без затримок на кордоні", – зазначив Кудрицький.

За його словами, після останньої серії масованих атак "Укренерго" збільшило обсяг своїх замовлень, щоб компенсувати пошкоджене внаслідок ударів обладнання. Компанія має змогу постійно й ритмічно поповнювати свої запаси для проведення відновлювальних робіт.

Нагадаймо, вранці 22 березня росіяни здійснили наймасштабнішу атаку на енергетичну систему України. Для цього ворог застосовував близько 90 ракет, та понад 60 дронів. Унаслідок цього були пошкоджені ТЕС, енергетичні об’єкти, а у низці областей запроваджували аварійні відключення.

У тому числі під час ракетної атаки росіяни атакували найбільшу гідроелектростанцію України – ДніпроГЕС у Запоріжжі, а також одну з найбільших Харківську ТЕЦ-5. Через пошкодження вони припинили роботу.

Wiki
Публикации