ППО знищила 26 ракет і 58 «шахедів» із 99 цілей

Читать на русском Read in English

ППО знищила 26 ракет і 58 «шахедів» із 99 цілей

ППО знищила 26 ракет і 58 «шахедів» із 99 цілей

Захисники неба України в ніч на 29 березня провели велику роботу з відбиття кількох хвиль російських повітряних атак. Ворог запустив по наших регіонах 39 ракет, зокрема балістичних, і 60 дронів-камікадзе, з яких вдалося збити загалом 84 цілі.

Вибухи, які лунали по країні з вечора попередньої доби й до ранку п’ятниці, були пов’язані з роботою ППО та, на жаль, влучаннями. Про результати відбиття цього нападу розповів командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

За його словами, ворог завдав потужного ракетного-авіаційного удару по об’єктах паливно-енергетичного сектору України, застосувавши 99 засобів нападу, а саме:

– 60 дронів типу Shahed-136/131 (район пусків Приморсько-Ахтарськ, Курська область РФ);

– три аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кинджал" (із трьох винищувачів МіГ-31К – Рязанська область РФ);

– дві балістичні ракети "Іскандер-М" (район пусків – тимчасово окупований Крим);

– дев’ять керованих авіаційних ракет Х-59 (із дев’яти літаків Су-34 – Бєлгородська область РФ);

– чотири крилаті ракети "Іскандер-К" (Курська область РФ);

– 21 крилату ракету Х-101/Х-555 (із 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС – Енгельс, РФ).

До відбиття ракетно-авіаційного удару залучалися зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил та Сухопутних військ, мобільні вогневі групи, засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

У результаті протиповітряного бою було знищено 84 повітряні цілі, зокрема 58 "шахедів", 17 ракет Х-101/Х-555, п’ять Х-59 і чотири "Іскандери-К".

"Честь і хвала усім, хто захищає Україну від російського терору. Дякую за бойову роботу, дякую за результат. Разом – до перемоги!" – зазначив командувач ПС ЗСУ.

Сили ППО знищили 26 ракет і 58  qkxiqdxiqdeihrant

Сили оборони півдня повідомили про знищення семи дронів-камікадзе: п’ять у Миколаївській області, два – в Дніпропетровській. За даними ж ОВА, вночі та під ранок над Дніпропетровщиною збили 24 повітряні цілі: по 12 ракет і "шахедів" (Дніпровський, Криворізький, Павлоградський, Новомосковський, Кам’янський райони).

Wiki
Публикации