Держзакупівлі для ВРУ: депутатам куплять нове мило та лосьйони, оновлять квіти у вазонах і полагодять ліфт

Держзакупівлі для ВРУ: депутатам  куплять нове мило та лосьйони, оновлять квіти у вазонах і полагодять ліфт

Держзакупівлі для ВРУ: депутатам куплять нове мило та лосьйони, оновлять квіти у вазонах і полагодять ліфт

Управління Апарату Верховної Ради, що забезпечує різні господарчі потреби парламенту, закупило та ще збирається закупити низку товарів та послуг. Серед них – ремонт ліфту в будинку, де засідають комітети Ради, а також квіти для краси в кулуарах та мило для санітарії у вбиральнях.

Про це KВ дізналася з оголошень в електронній системі публічних закупівель.

За результатами тендерів, що відбулися, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної ради, як очікується, заплатить 41 759 гривень за 2400 літр рідкого мила (кваліфікація переможця – ТОВ “Хелсі фарм Україна”.

Без використання електронної системи (тобто поза конкуренцією) було закуплено розсаду квітів, таких як Пеларгонія (168 штук), Колеус (80 штук), Іпомея (56 штук). Торговець квітами (ФОП) Ціник Володимир Петрович отримає за квіткову розсаду 32 240 гривень.

Так само без торгів визначено підрядника на ремонт парламентського ліфту: за послугу з поточного ремонту підйомника в будинку комітетів Ради 35 957,81 гривень отримає ТОВ "Ліфт-Сервіс".

Окрім того, ще очікуються торги на закупівлю 2395 штук твердого господарського мила (очікувана вартість закупівлі – 35 996 гривень).

Wiki
Тема

Публикации