У РФ удову Навального перевіряють через заклики до санкцій проти Москви

Удова російського опозиційного політика Юлія Навальна

Російське Міністерство внутрішніх справ розпочало перевірку щодо Юлії Навальної через імовірне порушення нею статті кримінального кодексу про заклики до санкцій проти Росії та її громадян.

Про початок експертизи повідомило державне інформаційне агентство «РИА Новости» з посиланням на депутата Державної думи від владної партії «Єдина Росія» Андрія Альшевських. Про перевірку за конкретною кримінальною статтею повідомили також кілька прокремлівських телеграм-каналів.

МВС зобовʼязане перевіряти заяви про скоєння злочину, сама перевірка не означає автоматичного порушення справи.

Стаття Кримінального кодексу про «заклики до запровадження заходів обмежувального характеру щодо Російської Федерації, громадян Російської Федерації або російських юридичних осіб» передбачає покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Після загибелі в колонії опозиційного політика Олексія Навального його дружина Юлія Навальна пообіцяла продовжити справу чоловіка. Пізніше вона зустрілася у Брюсселі з лідерами Євросоюзу та виступила на засіданні Ради ЄС із міжнародних справ, закликавши посилити санкційний тиск на прихильників Володимира Путіна.

Форум

Wiki
Публикации