Модульні містечка та адмінбудівлі Ірпінської громади обладнали "тривожними кнопками"

Модульні містечка та адмінбудівлі Ірпінської громади обладнали

В Ірпінській громаді адміністративні будівлі двох старостинських округів та модульні містечка обладнали "тривожними кнопками" Муніципальної варти

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Telegram"-овий канал Муніципальної варти Ірпеня.

Зазначається, що тепер під наглядом Муніципальної варти Ірпеня знаходяться комунальні заклади освіти, медицини, спорту, об’єкти соціальної інфраструктури. Пультова централізована охорона об’єктів комунальної власності Ірпінської міської територіальної громади включає в себе цілодобове спостереження за станом системи охоронної сигналізації встановленої на об’єкті, та компетентне реагування групи швидкого реагування Муніципальної варти.

Нещодавно до системи тривожного виклику Муніципальної варти було підключено ряд нових об’єктів – адміністративні будівлі Михайлівсько-Рубежівського та Козинцівського старостинських округів, а також модульні містечка "Ластівка" та "Дубки".

Віднині у разі виникнення будь-яких позаштатних ситуацій керівний персонал має змогу скористатися "тривожною кнопкою". Сигнал надходить на спеціалізоване обладнання пульта в ситуаційному центрі Муніципальної варти, який його в свою чергу фіксує, і негайно повідомляє групі швидкого реагування що надійшла тривога. Водночас передається адреса об’єкта, а завдання групи реагування – максимально швидко прибути і відповідно відреагувати

— йдеться у повідомленні.

Виїзд групи здійснюється у випадку несанкціонованих проникнень на об’єкти, знаходження в приміщенні агресивних людей, спробах крадіжки матеріальних цінностей, псування комунального майна тощо.

Нагадаймо, що в Ірпені повністю відновили зруйнований житловий будинок.

Wiki
Тема

Публикации