Підозрювані у справі щодо розкрадання коштів "Укрзалізниці" у розмовах називали прізвища низки топчиновників - прокурор САП

Під час негласних слідчих (розшукових) дій у справі щодо розкрадання коштів "Укрзалізниці" зафіксовано згадування у розмовах підозрюваними низки топчиновників.

Про це заявив прокурор САП в судовому засіданні з обрання запобіжного заходу Артему Шилу, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Тут дійсно перераховані діючий керівник "Укрзалізниці", діючий віце-прем’єрміністр — попередній керівник "Укрзалізниці", діючий міністр інфраструктури, заступник глави Офісу Президента, глава Офісу президента, і ще одна особа, яка займала посаду директора "Укрзалізниці" з економічної безпеки. Стосовно всіх цих осіб під час НСРД зафіксовані неодноразові згадки за прізвищами чи за прізвиськами", — сказав прокурор.

Як повідомлялося, 2 квітня було викрито організовану групу на чолі з ексрадником ОП Шилом, яка заволоділа 94,8 млн грн під час закупівлі трансформаторів для "Укрзалізниці".

Також нагадаємо: Заволодіння 100 млн гривень на трансформаторах для УЗ: посадовець СБУ Артем Шило та ще 6 фігурантів отримали підозри.

Вгорі: очільник Офісу президента Андрій Єрмак (на фото) і його заступник Олег Татаров своїми діями нищать державні інституції і правоохоронну систему зокрема. До призначеня на державні посади ці двої ніколи в житті ничим не засвідчили свою державницьку, проукраїнську позицію. Навпаки: Олег Татаров причетний до нищення Майдану у 2013-2014 роках, а Андрій Єрмак був тісно пов’язаний із криміналітетом ОЗУ "Савлохи" — Савлохова Бориса (вбитий в місцях позбавлення волі). Такі соь "державники"...

«Аргумент»

Wiki
Публикации