У Defense Express пояснили, чому ЗС РФ зараз не підуть на Сіверськ

Читать на русском

У Defense Express пояснили, чому ЗС РФ зараз не підуть на Сіверськ

У Defense Express пояснили, чому ЗС РФ зараз не підуть на Сіверськ

Білогорівка та Серебрянське лісництво на Луганщині визначатимуть здатність супротивника з півночі рухатися у бік Сіверська. Але ця лінія фронту тривалий час не змінюється, каже експерт.

Російські окупанти активізувалися на Лиманському напрямку і мають намір піти на місто Сіверськ у Донецькій області, але зараз поки що немає передумов для наступу. Про це у коментарі "Еспресо" сказав директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

"Білогорівка та Серебрянське лісництво визначатимуть здатність противника з півночі, якимось чином, рухатися до Сіверська. Але ця лінія фронту тривалий час не змінюється. Тому поки що там немає передумов для того, щоб ворог почав атакувати Сіверськ. Це нераціонально в таких умовах", – повідомив Згурець.

За словами експерта, російські окупанти пожвавили свої дії на Лиманському напрямку протягом останніх кількох днів.

"Росіяни намагаються вести бойові дії в напрямку Терни, Ямполівка, Торське. Кількість атак з боку противника збільшилася. Але спроби просуватися у бік Тернів завершуються знищенням техніки РФ. Незважаючи на колосальні втрати, ворог і далі намагатиметься потіснити українські війська за річку Жеребець, просуватися до Лимана, таким чином створивши умови наступу на Сіверськ", – додав він.

Wiki
Публикации