Перша леді Зеленська відмовилась приїхати на звернення Байдена до нації: у чому причина?

Олена Зеленська

Перша леді України Олена Зеленська відмовилася бути присутньою на зверненні президента США Джо Байдена до нації у четвер, 7 березня. Причиною такого рішення стало бажання Білого дому посадити Олену Зеленську поруч із вдовою російського опозиціонера Олексія Навального – Юлією Навальною.

Про це пише видання "The Washington Post".

"Образ обох жінок, кожна з яких є символом опору російському президенту володимиру путіну, мав створити потужний фон для виступу президента Байдена на спільному засіданні Конгресу", – зазначає видання.

Слід зауважити, що Навальна також відмовилася бути присутньою на виступі президента США. Прессекретарка Юлії Кіра Ярмиш розказала, чому жінка не може приїхати на виступ:

"Чоловік Юлії помер два тижні тому. Весь цей час вона була в роз’їздах. Сьогодні перший день, коли вона взагалі вдома. Як і будь-якій людині, їй потрібен час, щоб одужати, тому, хоча вона дуже цінує запрошення, їй потрібно хоча б трохи зараз відновитися".

Журналісти стверджують: попри те, що Навального багато хто прославляє як символ боротьби з корупцією, який ризикував життям, щоб протистояти путінській системі, в Україні він викликає неоднозначні емоції через свої заяви про український Крим.

"Крим ‒ це бутерброд з ковбасою, чи що, щоб його туди-сюди повертати?" – саме так опозиціонер висловився про повернення окупованого росією Криму до складу України.

Нагадаймо, очільник Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що вважає відповідальними за смерть політика Олексія Навального владу російської федерації та особисто диктатора володимира путіна.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Wiki
Тема

Публикации